Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 10:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06 maja 2014, 10:16 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 05 lut 2014, 15:30
Posty: 37
Obrazek
Obrazek

:roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2014, 20:22 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 6:50
Posty: 250
Nic ino korzystać

_________________
Silesius non Polonus


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2014, 8:00 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Tak naprawdę to ceny na obrazku świadczą, jak wielka może być ich rozpiętość. Co do tej oferty kulinarnej, to zakładając korzystne cenowo zaopatrzenie, da się zmieścić koszty w proponowanej cenie i jeszcze coś zarobić.
Co do butów, to już trochę inna sprawa. Myślę, że każdy rozsądny dwa razy zastanowi się, zanim je kupi. Na pewno nie będą wygodne i nie będą trwałe. Jest taka maksyma, że kto mało płaci, dwa razy płaci. No chyba że jakaś pani potrzebuje na jeden raz ten konkretny kolor i żaden inny, więc zdecyduje się pocierpieć :mrgreen:

I powiem, może przekornie, że ja lubię robić zakupy w naszym mieście. Oczywiście bywam w centrach handlowych i na chorzowskiej "wolce", jednak konkretne, potrzebne rzeczy bardzo często znajduję u nas. Dość długo szukałam białej bluzki i to w różnych miejscach. Ta ilość oferowanych modeli powoduje, że człowiek głupieje i nie wie co wybrać. Niedawno wstąpiłam do jednego ze sklepów na Katowickiej. Na wieszakach wisiały 4 modele i jedna taka właśnie, o jaką mi cały czas chodziło. Nawet rozmiar ten co trzeba :)
Kiedyś naszukałam się torebki. Miała być nieduża, wizytowa. Namierzyłam wreszcie w Silesii, w bardzo eleganckim sklepie. Cena też była "elegancka" :o Parę tygodni później byłam na Katowickiej i zauważyłam na wystawie ten sam model, tylko w innym kolorze. Aż weszłam obejrzeć, czy to rzeczywiście ten sam producent. Okazało się, że dokładnie to samo i... za połowę ceny. Teraz torebki kupuję już tylko tam :)

Rok temu przed wyjazdem na letni urlop potrzebowałam jeszcze skompletować brakujący ekwipunek: jakieś klapki, szorty, podkoszulki itp. W godzinę zakupiłam wszystko co trzeba. Bez tłoku, kolejek do przymierzalni i innych stresów.

Mamy fajny sklep z porcelaną, sztućcami i innymi potrzebnymi do domu akcesoriami. Na spokojnie można się zastanowić i wybrać. Sklep meblowy też spełnia zawsze moje oczekiwania. Jeżeli czegoś nie ma na ekspozycji, to zawsze sprowadzą, a co niewymiarowe dorobią szybko w dobrej jakości.

Już widzę te sarkania, że kryptoreklamę uprawiam. Ale to jest moje zdanie i mam pełne w tym względzie przekonanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2014, 14:40 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 6:50
Posty: 250
Brakuje sklepu sportowego

_________________
Silesius non Polonus


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2014, 16:34 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 05 lut 2014, 15:30
Posty: 37
serena pisze:
. Co do tej oferty kulinarnej, to zakładając korzystne cenowo zaopatrzenie, da się zmieścić koszty w proponowanej cenie i jeszcze coś zarobić.

Chyba nie wiesz co piszesz,domyslam się ze jesteś kobieta wiec jako tako pojęcie o kosztach domowej gastronomi masz pojecie czyli wiesz co ile kosztuje czy sie myle?
Wiec czego oczekujesz,czego można oczekiwać za kwotę 3(TRZECH!!!)zl

Cp do cen butow,moze to cenu euro :oops:

Suma summarum tłumów jak nie ma tak nie ma dlatego moim zdaniem takie "wojowanie" cenami nic nie daje,i już nawet po godz 18:00 jesteśmy świadkami tragizmu na deptaku co gorsza nie zaleznie od dnia tygodnia(nawet w Weekendy tego nie zmieniaja-zal.pl

PS z nie oficjalnych informacji wiem ze już kolejne dzialanosci czekaja na zamkniecie :| (Nie tylko w Sw :cry: )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2014, 18:18 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Teraz to już kompletnie nie wiem jaki cel ma ten wątek... Nadal upieram się, że te zaprezentowane dania można skalkulować w podanych cenach. W Ligocie przy Panewnickiej jest bardzo schludny bar, gdzie można każdego dnia dwudaniowy obiad zjeść za 10 złotych, a w pewnej znanej mi szkole obiady gościnne nie przekraczają ceny 6 zł.

Z kolei buty, to przecież produkcja chińska. Nie od dziś wiemy, jak to działa i za jakie wynagrodzenie pracuje, ten kto je zrobił. Tylko że na ten temat to już raczej nie w tym wątku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2014, 17:49 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 6:50
Posty: 250
Matur pisze:
serena pisze:
. Co do tej oferty kulinarnej, to zakładając korzystne cenowo zaopatrzenie, da się zmieścić koszty w proponowanej cenie i jeszcze coś zarobić.

Chyba nie wiesz co piszesz,domyslam się ze jesteś kobieta wiec jako tako pojęcie o kosztach domowej gastronomi masz pojecie czyli wiesz co ile kosztuje czy sie myle?
Wiec czego oczekujesz,czego można oczekiwać za kwotę 3(TRZECH!!!)zl

Cp do cen butow,moze to cenu euro :oops:

Suma summarum tłumów jak nie ma tak nie ma dlatego moim zdaniem takie "wojowanie" cenami nic nie daje,i już nawet po godz 18:00 jesteśmy świadkami tragizmu na deptaku co gorsza nie zaleznie od dnia tygodnia(nawet w Weekendy tego nie zmieniaja-zal.pl

PS z nie oficjalnych informacji wiem ze już kolejne dzialanosci czekaja na zamkniecie :| (Nie tylko w Sw :cry: )

Kebab jest fest mały,ale jak żech wzion dwa to żech mioł fol i nawet zjadliwe byli

_________________
Silesius non Polonus


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group