W Śląskim Wesołym Miasteczku nowości - miłośnicy wodnych zabaw nie będą zawiedzeni. Można już korzystać z tzw. "Water Balls" czy walców, dzięki którym można... chodzić po wodzie!
Ponadto w ofercie Wesołego Miasteczka do wyboru mamy urządzenia dla lubiących odrobinę orzeźwiającego deszczyku. Między innymi Ześlizg do wody - ulubiona jazda dzieciaków, czyli zjazd z wysokości ok. 17 metrów również z rodzicami. Towarzyszący temu wodny "plusk" i wrzaski pasażerów gondoli zapewnią niesamowite przeżycia.
Z kolei Pontony na wodzie dają możliwość wykazania się i zdobycia uznania rodziny. Dla preferujących spokojną jazdę dostępna jest też Motorówka - statek 34-osobowy pływający po stawie. Daje możliwość wyciszenia oraz wspólnego wypoczynku.
Dołączył: 30 Sie 2007 Posty: 7784 Skąd: swiony centrum
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010 09:10
Jo za bardzo tyż niy pamiyntom
_________________ Gość witom Cie
"...w latach 1922-1939 Śląsk miał swój sejm i skarb, a niewielkie województwo dawało ok. 46 proc. polskiego PKB. Tylko co dziesiątą wytworzoną tu złotówkę przekazywano Warszawie. Śląsk mógł samodzielnie zaciągać pożyczki zagraniczne i sam udzielał pożyczek rządowi. Był bogaty, szczególnie na tle reszty kraju. Autonomię oficjalnie zniesiono w 1945 r. dekretem KRN (w 1939 r. zlikwidował ją Hitler). ..."
to tak jak ja nie pamietam hehehe ale cos slyszalam ze stanela ostatnio jakas karuzela czy cos i ludzie siedzieli chyba z 2 godziny az straz przyjedzie i cos zrobi
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach