Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 3:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 sie 2014, 14:11 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 19 sie 2014, 14:05
Posty: 2
Ja wybieram się na weekend do Częstochowy. Szukam jakiegoś hotelu w miarę blisko od centrum. Znalazłam w google ten: http://www.hotel.dolcan.com.pl/ i zastanawiam się czy ktoś może z forumowiczów już w nim nocował? Jeśli tak, to jak było? Warto nocować?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 16:48 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Zainspirował post, który przeniosłam powyżej z innego wątku. Bywamy w różnych okolicach i czasem warto coś zarekomendować znajomym, albo przestrzec może przed miejscem, które nas rozczarowało.
Może tutaj będziemy zamieszczać takie opinie i zadawać pytania też można. Tak się składa, że jestem na takim etapie życia, który świetnie nadaje się do podróżowania. Dobrze przemyślana i zorganizowana wyprawa wcale nie musi być kosztowna. Na dobrą sprawę nawet tramwajem można pojechać ;) Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami :) Zapraszam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 17:11 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
kasiamango pisze:
Ja wybieram się na weekend do Częstochowy. Szukam jakiegoś hotelu w miarę blisko od centrum. Znalazłam w google ten: http://www.hotel.dolcan.com.pl/ i zastanawiam się czy ktoś może z forumowiczów już w nim nocował? Jeśli tak, to jak było? Warto nocować?


Kasiu, może wrócisz tu do nas i napiszesz, jak się nocowało?

Ja z kolei chętnie zarekomenduję tak na już, położoną na obrzeżach Zawiercia, Villę Verde. Jest to typowe SPA, gdzie można odzyskać siły, spędzić mile czas, a co najważniejsze o tej porze roku można skorzystać z bardzo znacznych promocji. Jeżeli ktoś we Wszystkich Świętych nie ma za wiele miejsc do odwiedzenia, to warto pojechać na krótki relaks do Villi Verde za pół ceny. Jest basen, sauny, jakuzzi, siłownia i bardzo smaczne jedzenie. Zwłaszcza śniadania są super, podawane w formie bufetu. I Jura Krakowsko Częstochowska blisko :)

Załącznik:
VV 164.jpg
VV 164.jpg [ 79.19 KiB | Przeglądany 30078 razy ]


Załącznik:
VV 006.jpg
VV 006.jpg [ 62.6 KiB | Przeglądany 30078 razy ]


Załącznik:
VV 145.jpg
VV 145.jpg [ 49.21 KiB | Przeglądany 30078 razy ]


Załącznik:
VV 144.jpg
VV 144.jpg [ 55.68 KiB | Przeglądany 30078 razy ]


Załącznik:
VV 072.jpg
VV 072.jpg [ 49.6 KiB | Przeglądany 30078 razy ]


Załącznik:
VV 066.jpg
VV 066.jpg [ 38.02 KiB | Przeglądany 30078 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2016, 10:51 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 30 cze 2016, 8:43
Posty: 51
A co polecacie osobie, która uwielbia wspinaczkę. Gdzie w regionie można się powspinać?
Wdzięczna byłabym też za takie namiary- http://www.e-horyzont.pl/marki/rock-empire.html
Czasami warto coś najpierw sobie zobaczyć przed jego zakupem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group