Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fotowoltaika
Post: 19 lut 2021, 11:33 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 28 sty 2020, 12:53
Posty: 24
Dzień dobry forumowicze! W tym wątku mam zamiar poruszyć temat ważny, ale taki który do tej pory nie był tutaj omawiany. Chodzi mi właśnie o fotowoltaikę. Zauważyłem po sąsiadach, że wiele osób w ostatnim czasie postawiło właśnie na tę technologię. Także chciałbym postawić taką instalację u siebie. Od tych sąsiadów słyszałem o takiej https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/ firmie. Czy ktoś z was korzystał może i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami? Z góry dziękuję za pomoc i przydatne informacje!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2021, 22:18 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2020, 8:30
Posty: 55
Respect Energy też bardzo dobre rozwiązania oferuje, jak chodzi o taką energię pochodzącą z źródeł odnawialnych. Dzięki nim możecie zyskać naprawdę dobre źródło czystej, taniej, bezpiecznej dla środowiska energii. A to znaczy naprawdę już wiele.... Tym bardziej patrząc co się dzieje z naszą planetą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2021, 18:35 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Ja również zauważyłam, że fotowoltaika na Dolnym Śląsku robi się coraz bardziej popularna. Sama już kilka lat temu zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Ma ono wiele zalet, nie tylko dla naszego portfela, ale również dla środowiska, dlatego jeżeli możecie sobie pozwolić na taką inwestycję, to serdecznie polecam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lis 2021, 20:48 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Panele fotowoltaiczne na Dolnym Śląsku to technologia, w którą z pewnością warto zainwestować. Pozwala na ekologiczne zdobywanie energii i zmniejszenie opłat. Koszt zwrócił mi się już po kilku latach, na razie nie miałem żadnych usterek, a działają już prawie 10 lat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2022, 6:54 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2021, 11:19
Posty: 10
A ja myślę, że dobrze byłoby rozprzestrzenić to rozwiązanie na całą Polskę. Zalet jest wiele - wykorzystanie mocy energii słonecznej zapewnia właścicielom domów nieograniczony dostęp do czystej energii, bez konieczności polegania na drogich paliwach kopalnych. W rezultacie zmniejszają również swój ślad węglowy, pomagając zredukować szkodliwe emisje, które przyczyniają się do zmian klimatycznych. Sama zanim trafiłam na ofertę https://www.hewalex.pl/oferta/fotowoltaika/panele-fotowoltaiczne/, raczej sceptycznie podchodziłam do takich nowinek, ale całe szczęście zdecydowałam się na montaż wystarczająco wcześnie i dziś absolutnie tej decyzji nie żałuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group