Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 mar 2017, 9:39 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 30 cze 2016, 8:43
Posty: 51
Szukając porad dotyczących wyboru konta bankowego warto zajrzeć sobie na portal konto w banku i przeczytać artykuł - gdzie konto dla młodych. Uważam, że może być on naprawdę przydatny przy wyborze konta bankowego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2017, 20:04 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 gru 2016, 20:39
Posty: 3
Prawdziwe konta za zero złotych są w Nest Banku https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta.html . Tam nie żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Po prostu u nich rachunek jest za darmo. Zarówno ten indywidualny, dla młodych jak i biznesowy dla firmy. To obecnie chyba najlepsza oferta na rynku. Do tej pory miałem konto w pierwszym internetowym banku, ale teraz chyba się do nich przeniosę bo mają konkurencyjne warunki. Z tego co piszą założenie u nich konta przez internet trwa maksymalnie 5 dni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 20:16 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
kolek pisze:
Prawdziwe konta za zero złotych są w Nest Banku


Rzeczywiście w Nest Banku jest konto darmowe bez warunków i karta też.

Na tej stronie jest dużo artykułów, recenzji produktów i opinie o Nest Bank: http://antyhaczyk.blgospot.com np. tutaj są opłaty i opinie. Nest Bank moim zdaniem jest ok.

Jest jeszcze jedno takie konto w Idea Banku, które można uznać za w pełni darmowe, niestety tylko jedno takie znalazłem. Cała reszta wymaga spełniania jakiegoś warunku, żeby nie było opłat.


Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 20:57 przez Emon, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 20:22 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
Te w Idea Banku nie tylko jest darmowe bez warunków, nie ma w ogóle opłaty do karty, ale ma jeszcze 2 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu, czego nie widziałem w żadnym innym banku.

W pozostałych bankach kotna mogą być darmowe, jeśli się dostosujemy i płacimy kartą tyle ile bank wymaga.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 16:24 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 02 lip 2017, 16:12
Posty: 3
Mi tam akurat nie zalezy koniecznie na tym aby konto bylo darmowe - wprost przeciwnie poniewaz szukam konta firmowego, gdzie wszystko musi byc dopiete na ostatni guzik. Mam tutaj na mysli sprawny kontakt z obsluga banku, najlepiej zdalny bo nie mam zbytnio czasu co chwile udawac sie tam osobiscie. Kwestia kluczowa bedzie takze duza liczba potencjalnych opcji pomnazaniu kapitalu .. przy duzych obrotach aktualnie czesc pieniedzy lezy bezczynnie, chce to jak najszybciej zmienic. Po przejrzeniu duzej liczby ofert najbardziej do tej pory przemawia ta https://www.eliteprivatebanking.pl/ Znajda sie moze na forum korzystajace z niej w dluzsze perspektywie? Interesuja mnie opinie z pierwszej reki, pomijam wszelkie ranking bo nie sa miarodajne. Dziekuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 10:56 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
Te Elite Private Banking to Deutsche Bank? Oni tam chyba mają jakieś kłopoty finansowe. Podobno polski DB ma iść na sprzedaż.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 10:57 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
Wiadomo, że kto co lubi jak się woli mieć za darmo, to się wybiera darmowe, jak się woli płacić to się wybiera płatne. Przy czym w tych drogich płatnych też nie zawsze wszystko działa ok.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:09 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 lip 2017, 11:05
Posty: 8
To go kupi inny bank.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:18 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
No pewnie tak, jakby upadł to niestety cała Europa się posypie. Teraz oferują bardzo dobre lokaty na długi okres jak ktoś zakłada konto. Widać, że potrzebują pieniędzy. Ja myślę, że się z tego wygrzebie. Nie dadzą mu upaść, bo by to pewnie kryzys wywołało jak jakiś czas temu w USA jak zaczęły banki padać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:21 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 lip 2017, 11:05
Posty: 8
Pewnie tak, Angela nie pozwoli ;) Przecież to flagowy niemiecki bank.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group