Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 maja 2017, 17:58 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 07 gru 2016, 10:12
Posty: 5
Prowadząc własną działalność gospodarczą często zapominamy o ubezpieczeniu. Oczywiście nie zawsze warto. Przykładowo wykonując usługi w branży IT ryzykujemy jedynie sprzętem komputerowym który kupiliśmy na firmę. Niestety taki sprzęt rzadko jest ubezpieczony jako mienie domowe. Co innego gdy mamy magazyn z surowcem, czy produktami do handlu. Często jest to towar nie zapłacony za który w razie zniszczenia i tak będziemy musieli zapłacić. To może spowodować spore straty. Do tego zniszczenie lokalu, szkody powstałe na skutek naszej działalności. jednym słowem opłaca się ubezpieczać. Pożar, wybuch, uderzenie pioruna, powódź to wszystko może nas spotkać. Do tego dochodzi kradzież i wandalizm. Przed tymi wydarzeniami może uchronić nas jedynie dobre ubezpieczenie. Tym bardziej że niektóre firmy warunkują opóźnioną płatność za dostarczany towar czy surowiec tylko gdy mamy ubezpieczony majątek firmy. Ja ubezpieczam się od lat w Uniqa http://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-firm/majatek/ubezpieczenie-mienia . Nie są to duże pieniądze, a i tak stanowią koszt do odliczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:03 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
Ja ostatnio korzystałem z usług agencji TCU w Tarnowskich Górach http://tcubezpieczenia.pl/ ponad 20 km, ale przypadkiem znalazłem w necie i dali mi najtańszą ofertę. Poza tym można załatwić zdalnie przez telefon, mailowo. Nie jest to daleko też. Warto się pofatygować dla niższej składki, tym bardziej, że raczej się nie będzie tego ubezpieczenia co roku zmieniać, tylko będzie się odnawiać, a jak się nie chce jechać to też można wszystko uzgodnić telefonicznie, a polisę przyślą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:07 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 lip 2017, 11:05
Posty: 8
A co to w Świętochłowicach firm ubezpieczeniowych brakuje? Jeszcze 10 km mogę przejechać, ale ponad 20 km jechać po ubezpieczenie w korach, jak jedna firma na drugiej u nas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:19 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
No przecież napisałem, że można telefonicznie wszystko załatwić. Moja znajoma tam pracuje, ale to nie miało znaczenia, chociaż może miało, że mi dała taką niską cenę nie wiem ;).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:22 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 lip 2017, 11:05
Posty: 8
Emon pisze:
Moja znajoma tam pracuje


No to wszystko jasne. Pewnie się cieszy, że ją polecasz, co nie znaczy, że będzie tanio jak nie po znajomości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:35 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
No nikt Cię nie zmusza do niczego, ani nie nakładnia. Firm jest dużo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:39 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 lip 2017, 11:05
Posty: 8
No wybacz nie skorzystam ;), chociaż chcę właśnie zmienić ubezpieczyciela na samochód firmowy.

A to ta twoja koleżanka na tym zdjęciu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 11:42 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2017, 20:02
Posty: 12
Nie, ale też ładna ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 13:30 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Jeśli jedziesz na wakacje to wykup sobie ubezpieczenie w https://colonnade.pl/dla-firm . Polise można wykupić dla osób w dowolnym wieku. Pamietajmy że takie sporty jak np. nurkowanie czy wspinaczka mogą wiązać się z wypadkami. Ja zawsze kupuje w tej firmie ubezpieczenie i polecam znajomym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2020, 13:20 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
tabliczki bhpJa dla swojej firmy tylko na tej stronie zamawiam wszystkie tablice ostrzegawcze i informacyjne. Polecam bardzo bo firma jest elastyczna i potrafią wykonać znaki na specjalne zamówienie. DOdatkowo w swoim asortymencie mają mnóstwo gotowych znaków i wystraczy wybrać artykuły z ich sklepu online. Polecam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group