Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cyfryzacja
Post: 31 gru 2018, 15:52 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 16 lut 2018, 17:09
Posty: 9
Z kazdym rokiem jest co raz wiecej tego typu programow rzadowych. Jakie strefy zycia powinny one objac w najblizszych latach?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Cyfryzacja
Post: 01 sty 2019, 18:06 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 31 gru 2018, 16:03
Posty: 5
Owszem, duzo mozna uslyszec w mediach o istniejacych juz programach tego typu. Osobiscie najbardziej by mi zalezo na jak najszybszej cyfryzacji sluzby zdrowia. Na dobra sprawe to jeden z kluczowych filarow naszego zycia. Po pierwsze to powinno sie w jakis sposob zaprojektowac na nowa organizacje przyjmowania pacjentow oraz zwiekszych ilosc urzadzen do robienia bardziej skomplikowanych badan. Niestety czasami jak sie nie pojdzie prywatnie .. to mozna dostac termin za dobrych kilka miesiecy. Sluzba zdrowia powinna tez przejsc w pelni na elektroniczna dokumentacja medyczna ktora mialaby byc czescia calego systemu informatycznego dla szpitali/osrodkow. Z tego co udalo mi sie wyczytac w jednym z artykulow - http://www.cyfrowyszpital.pl/elektronic ... umentacja/ w ktorym mozna sie dowiedziec o tym, ze to bedzie jeden z priorytetow w nadchodzacym roku. Bardzo mnie cieszy ta informacja .. miejmy nadzieje wszystko pojdzie zgodnie z planem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Cyfryzacja
Post: 03 cze 2020, 17:09 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 18 maja 2016, 19:10
Posty: 14
Jak widać ostatnio pojawiła się luka przy zdalnym nauczaniu. Ogólnie nauka przez internet to przyszłość. Można robić kursy z certyfikatem np. https://inauka.pl/courses.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Cyfryzacja
Post: 11 sie 2021, 16:28 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Dla osób szukających dobrego i sprawdzonego łącza to chyba z całą pewnością mogę polecić airmax internet Znajdziesz na stronie opinie zadowolonych konsumentów, którzy już od kilku nawet lat korzystają z tego dostawcy. Poczytaj sobie opinie i sprawdź ich ofertę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Cyfryzacja
Post: 03 gru 2021, 14:17 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Internet w Berlinie może być problematyczny dla osób, które przyjechały zza granicy. Nie wszystkie sieci oferują swoje usługi poza granicami kraju. Sam nie myślałem o tym zbyt wiele przed wyjazdem. Szukałam firmy, która będzie oferowała usługi kilku operatorów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Cyfryzacja
Post: 30 lip 2022, 14:44 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2020, 8:30
Posty: 55
A czy ktoś z was posiada urządzenie TP-LINK deco e4? Pytam, ponieważ znalazłam na stronie selgros24.pl i wydaje się być dobry. Jak wygląda kwestia łącza? Czy dobrze rozprowadza internet? Czy jesteście zadowoleni z tego urządzenia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Cyfryzacja
Post: 25 kwie 2023, 9:01 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 28 sty 2020, 12:53
Posty: 24
Tego konkretnego urządzenia nie posiadam, ale słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat starszego modelu z tej serii. Od razu Cię jednak ostrzegę, że nawet najlepszy router może mieć problemy z utrzymaniem stabilności łącza, jeśli zostanie umieszczony w złym miejscu. Przeczytaj sobie artykuł https://www.nexera.pl/pl/articles/gdzie ... -143278951 i wybierz taką lokalizację, żeby sygnał rozprowadzał się równomiernie, bo szkoda by było inwestować w tak drogi sprzęt, a i tak później nie wykorzystywać jego pełnego potencjału.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group