Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:20

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Użytkownik

Ktoś, coś? Najlepiej okolice świonów.

Jeżeli ktoś może pomóc to będę bardzo wdzięczny :)

Użytkownik
Użytkownik

z własnego doświadczenia powiem, że nie ma to w dzisiejszych czasach znaczenia - tzn. jeżeli to ma być fotograf do ślubu, to taki fotograf i tak weźmie ok. 3000 złotych a za dojazd z każdego miejsca w Polsce ok. 200 złotych - generalnie przy tych 3 tys. dwieście w te czy we wte nie robi większej różnicy - a przynajmniej nie powinno :) Po co to piszę, żebyś nie ograniczał się tylko do okolic, bo tak średnio ma to znaczenie :) Wrzuć ogłoszenie na portale z ogłoszeniami np. podpatrz sobie ogłoszenia dot. fotografii tutaj: http://oferia.pl/zlecenia/rozrywka-imprezy i zobaczysz, co Ci pasuje. Na szczęście nie żyjemy w czasach, gdy trzeba się ograniczać tylko do 20 kilometrów w naszym zasięgu i można spokojnie korzystać z wszystkich dostępnych źródeł. Ostatnio (w lipcu) byłem na weselu w Białowieży, gdzie zespół był z Wielkopolski a kamerzysta z Wrocławia - dojechali, zrobili swoje i pojechali. Koszty doliczyli i jednemu trzeba było gwarantować nocleg, ale generalnie nie stanowiło to problemu.

podsumowując - szkoda Twoich zdjęć, żeby się ograniczać tylko do regionu :)

Użytkownik
Użytkownik

Ostatnio, nie byłem akurat w domu i robiłem zdjęcia do dyplomu kraków, bo koleżanka mi poleciła i generalnie słyszałem, że robią bardzo dobrą robotę w kwestii zdjęć. Może na wesele się nie nada jako sam w sobie fotograf, ale do wywołania zdjęć jak najbardziej będzie to odpowiednie miejsce. Polecam!

Użytkownik
Użytkownik

Jakby nie patrzeć, to nie jest wcale wybrać dobrego fotografa do ślubu, który zrobi faktycznie porządne zdjęcia. Ja znalazłem ciekawe informacje na ten temat w tym serwisie: https://slubneo.pl/jak-wybrac-dobrego-f ... na-wesele/, ale teraz nie wiem czy byłbym gotów po raz drugi z tym walczyć, mianowicie z wyborem odpowiedniego człowieka na to miejsce. Warto sprawdzić portfolio i popytać innych jak się z nim pracowało ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.