Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 31 mar 2016, 11:33 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 gru 2015, 8:33
Posty: 3
Ktoś, coś? Najlepiej okolice świonów.

Jeżeli ktoś może pomóc to będę bardzo wdzięczny :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2017, 0:01 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 27 kwie 2015, 1:10
Posty: 17
z własnego doświadczenia powiem, że nie ma to w dzisiejszych czasach znaczenia - tzn. jeżeli to ma być fotograf do ślubu, to taki fotograf i tak weźmie ok. 3000 złotych a za dojazd z każdego miejsca w Polsce ok. 200 złotych - generalnie przy tych 3 tys. dwieście w te czy we wte nie robi większej różnicy - a przynajmniej nie powinno :) Po co to piszę, żebyś nie ograniczał się tylko do okolic, bo tak średnio ma to znaczenie :) Wrzuć ogłoszenie na portale z ogłoszeniami np. podpatrz sobie ogłoszenia dot. fotografii tutaj: http://oferia.pl/zlecenia/rozrywka-imprezy i zobaczysz, co Ci pasuje. Na szczęście nie żyjemy w czasach, gdy trzeba się ograniczać tylko do 20 kilometrów w naszym zasięgu i można spokojnie korzystać z wszystkich dostępnych źródeł. Ostatnio (w lipcu) byłem na weselu w Białowieży, gdzie zespół był z Wielkopolski a kamerzysta z Wrocławia - dojechali, zrobili swoje i pojechali. Koszty doliczyli i jednemu trzeba było gwarantować nocleg, ale generalnie nie stanowiło to problemu.

podsumowując - szkoda Twoich zdjęć, żeby się ograniczać tylko do regionu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2018, 12:10 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 sie 2016, 14:40
Posty: 26
Ostatnio, nie byłem akurat w domu i robiłem zdjęcia do dyplomu kraków, bo koleżanka mi poleciła i generalnie słyszałem, że robią bardzo dobrą robotę w kwestii zdjęć. Może na wesele się nie nada jako sam w sobie fotograf, ale do wywołania zdjęć jak najbardziej będzie to odpowiednie miejsce. Polecam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2018, 15:08 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 10 sie 2016, 14:40
Posty: 26
Jakby nie patrzeć, to nie jest wcale wybrać dobrego fotografa do ślubu, który zrobi faktycznie porządne zdjęcia. Ja znalazłem ciekawe informacje na ten temat w tym serwisie: https://slubneo.pl/jak-wybrac-dobrego-f ... na-wesele/, ale teraz nie wiem czy byłbym gotów po raz drugi z tym walczyć, mianowicie z wyborem odpowiedniego człowieka na to miejsce. Warto sprawdzić portfolio i popytać innych jak się z nim pracowało ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2021, 13:06 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 16 lut 2018, 17:09
Posty: 9
Ślub i wesele to bardzo wyjątkowe okazje w życiu każdego człowieka. Dlatego tak kluczowe jest odpowiednie się przygotowanie, pod każdym możliwym względem. Na pierwszym miejscu należy postawić miejsce w jakim będzie się odbywała uroczystość. Jeśli zależy nam na fantastycznych zdjęciach to warto jest wybrać coś malowniczego. Nie wiem czy się orientujecie ale popularne stały się wesela w plenerze lub w bardziej nietypowych miejscach jak zamki. Oczywiście zdecydowanie się na coś takiego to kwestia gustu jednak takie widoki zapierają dech w piersiach. Co do wyboru samego fotografa to trzeba uważać by nie trafić na amatora. Dlatego decydujmy się na renomowane usługi z kategorii fotograf ślubny gliwice bo to jedyna gwarancja sukcesu. Jak się za to zabrać? Od poczytania opinii na bardziej prestiżowych portalach. Pozwoli to na wstępne zorientowanie się czego możemy się spodziewać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2021, 15:03 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Masz tutaj stronę internetową gdzie możesz zapoznać się z ofertą barman na wesele jeśli chcesz urozmaicić swoje wesele albo inne przyjęcie. Jest to fajna opcja bo możesz zamówić baristę który przygotuje smaczną kawę. Mogą przygotować oni specjalne kubki personalizowane więc nawet super na imprezę firmową czy inną. Polecam wam bardzo bo ich oferta jest o wiele bardziej obszerniejsza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group