Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Te reklamy...
Post: 07 gru 2016, 14:58 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Wiem, że nasze Forum jest bardzo statyczne, delikatnie mówiąc. I może to dobrze, że zaglądają do nas czasem wstawiacze różnych reklam. Doceniam, że ostatnio starają się robić zgodnie z zasadami Forum, ale czasem myślę, że może lepiej byłoby zwyczajnie zamieścić link w ogłoszeniach, a nie silić się na jakieś "rozmowy".

Przykładowo ostatnio zarejestrowany borek zamieszcza reklamę betoniarni w Rydułtowach. Równocześnie pisze, że jest z Rybnika, a dzielnicę gdzie wspomniany zakład się mieści, nazywa Redłutowy i to dwukrotnie (!) Ciekawe, czy w ogóle widział Rybnik na oczy i te Zwonowice też.

A nasza bardzo aktywna kinia, wg tego co pisze to jest mężatką, ale zastanawia się na przyjęciem weselnym gdzieś tam. Ma już sporą gromadkę dzieci, bo zamierza wynająć dom na wakacje dla dużej rodziny. Szuka też sex gadżetu dla swojego chłopaka na Walentynki (to akurat jej skasowałam od razu). Kim więc kiniu jesteś?

Powiem szczerze, że drażni mnie takie pisanie na siłę, bo ja akurat czytam wszystko uważnie i pamiętam sporo informacji. Takie pełne sprzeczności pisanie "na siłę" to robienie użytkowników po prostu w idiotę. No bo co tam, oni przecież nie skojarzą, a darmowa reklama poszła w świat. Nawet na takim malutkim Forum, jak Świony...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2016, 22:57 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2013, 19:22
Posty: 1528
Lokalizacja: Hajduki
WYWALAĆ OD RAZU,ale to tylko moje zdanie po pierwszym poście np. kini czy borka dalszych nie czytam.

_________________
[*] http://www.youtube.com/watch?v=4Fx4mshinO0 [*]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2016, 21:19 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2013, 20:02
Posty: 285
Lokalizacja: Świętochłowice
serena pisze:
Doceniam, że ostatnio starają się robić zgodnie z zasadami Forum, ale czasem myślę, że może lepiej byłoby zwyczajnie zamieścić link w ogłoszeniach, a nie silić się na jakieś "rozmowy".

Sam link wyszukiwarka Google lekceważy, a jak taki link jest "opatulony" tekstem to wtedy taki link staje się atrakcyjny i zyskuje na znaczeniu w silniku wyszukiwarki. To się nazywa pozycjonowanie. Tu masz przykład: http://swietochlowice.biz/nie-daj-sie-j ... -sposobow/
Jest reklama, a tekst to same pierdoły.

_________________
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2016, 21:44 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
No i fachowo zostały nazwane moje przemyślenia :) Muszę się przyznać, że na swoim blogu też stosuję podobne techniki. Np. relację z podróży do Stambułu zatytułowałam: Stambul jak w serialu Wspaniałe Stulecie (Muhteşem Yüzyıl). Od razu miałam kilka tysięcy wejść i to z całego świata :)

Postarajmy się jednak przekierowywać reklamy do działu Ogłoszeń.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2021, 14:42 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Reklama świetlna to jeden z lepszych sposobów na reklamę w mieście, jeśli otworzyłeś swoją nową firmę, to w ten sposób zwrócisz uwage na swoje dzieło. Polecam właśnie dlatego czerpać wiedzę o reklamie https://www.znajdzreklame.pl/blog/rekla ... gadnienia/ znajdziesz tam wiele kreatywnych porad oraz informacji o reklamie ogółem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group