Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30 sie 2017, 7:06 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 22 sie 2017, 9:58
Posty: 27
Jak w temacie. Czy w okolicach, pewnie głównie w Kato, swoje siedziby mają jacyś brokerzy?
Ogólnie czy dla inwestowania na forexie potrzebna jest mi ta placówka?
Czy nie jest tak, że teraz wszystko załatwia się online, przez platformę forexową?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2017, 16:09 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 31 sie 2017, 16:08
Posty: 4
Nie ma znaczenia gdzie znajduje się placówka brokera, najważniejsze, żeby po prostu miał oddział w Polsce, nie działał u nas wirtualnie. Ważne żeby miał również polski support i aplikację w naszym języku.Sprawdzaj czy na pewno ma licencję, czy są pod nadzorem KNF. easyMarkets w którym działam ma również licencję cypryjską, bardziej wymagającą. Tam jest obowiązkowy np. fundusz gwarancyjny - tak jak u nas w przypadku banków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 wrz 2017, 7:15 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 22 sie 2017, 9:58
Posty: 27
Ok, poczytam. Ale co z punktu widzenia mojego, daje ta licencja cypryjska?
Przecież ten fundusz gwarancyjny raczej na pewno nie obowiązuje na terenie Polski, co nie?
Poszukam brokerów patrząc na to, co tutaj sugerujesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2017, 16:15 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 31 sie 2017, 16:08
Posty: 4
Po prostu tyle, że oni spełniają dużo wyższe wymagania, niż stawianie przez polski KNF. Ale chyba nawet ważniejszy ten polski oddział, baza wiedzy, prowadzenie zajęć c zakresu forexa. Każdy z kolejnych punktów działa dla nich na plus, a na powodzenie inwestowania składa się naprawdę cały szereg czynników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2017, 7:54 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 22 sie 2017, 9:58
Posty: 27
Zainstalowałem już, potestuję, pewnie pojawią się pytania.
Dzwoniłem z jednym pytaniem do supportu. Od razu ktoś odebrał telefon, babka była bardzo miła.
W sumie powiedziała więcej, niż potrzebowałem, dopytywała czy nie mam innym dylematów...
Ogólnie wygląda to całkiem spoko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2017, 17:25 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 31 sie 2017, 16:08
Posty: 4
Tam support działa pierwsza klasa. Przede wszystkim jest po polsku, dzwonisz do polskiego oddziału. Zawsze odbierają, zawsze pomagają i ta pomoc jest konkretna. Nasze doświadczenia zdecydowanie pozytywne. Oczywiście tego supportu potrzebujesz głównie na początku. Zresztą - mają na tyle rozdbudowaną bazę wiedzy, że znajdziesz tam w zasadzie wszystko, a telefon do supportu to po prostu droga na skroty do rozwiązania problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2017, 7:21 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 22 sie 2017, 9:58
Posty: 27
OK, działam.
Zamierzam porządnie wszystko przetestować ta demie systemu. Przede wszystkim chcę zrozumieć kiedy warto używać dealCancellacion, bo pozostałe narzędzia to są ogólnie automatyczne.
No i oczywiście nauka funkcjonowania forexa. To będzie największym wyzywaniem. Obserwuję co sie dzieje na rynku i jak to wpływa na waluty. Minęło może mało czasu, ale już widzę pewne schematy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 15:54 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 31 sie 2017, 16:08
Posty: 4
Im więcej czasu poświęcisz na przygotowanie, to większe szanse na solidne efekty.
Tzn. bezpieczne inwestowanie. Tak, system easyMarkets daje ci wszystkie najważniejsze rozwiązania, pozwala reagować na zmienność rynku, ale najpierw musisz mieć do tego wszystkiego odpowiednie umiejętności. Bo jednak to ty docelowo podejmujesz decyzje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group