Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2018, 21:45 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 23 paź 2017, 21:33
Posty: 9
cześć i czołem,

jakieś dwa tygodnie temu mojemu sąsiadowi na osiedlu włamali się do domu - miał alarm, ale te co jakiś czas wyją, więc generalnie nikomu to nie przeszkadzało i na nikim nie zrobiło wrażenia. Przyznam, że trochę mnie to zaniepokoiło i zastanawiam się teraz jak zabezpieczyć odpowiednio dom, tak żeby odstraszyć potencjalnych złodziei? To co przyszło mi do głowy jako możliwość to np. kamera zewnętrzna - monitoring czy chociaż nawet jedna kamera to wydaje mi się zawsze lepsze zabezpieczenie niż alarm i jak coś to złodziej pójdzie tam gdzie nic nie ma. Macie takie doświadczenia? Same kamery jakiegoś majątku nie kosztują - https://www.eltrox.pl/kamery-zewnetrzne - więc mógłbym spróbować i zobaczyć jak to jest. Np. zrobić tak, żebym po jakimś ruchu dostawał SMSa na telefon? Nigdy też nie kupowałem nic w tym eltrox.pl ale myślę że znajdę sobie coś dla siebie, albo będę sobie jakoś przecież radził.

Ktoś ma doświadczenia w zabezpieczaniu domu? Wiadomo, że jak będą chcieli to i tak się włamią i tak, pytanie tylko jak ich odstraszyć!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2018, 18:23 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2018, 18:07
Posty: 2
Kamery rzeczywiście potrafią odstraszyć, ale to zależy od tego co chcesz chronić. Na przykład samochodu parkowanego poza garażem tak nie zabezpieczysz, bo złodzieje w nocy przychodza zakamuflowani i nie boją się kamer.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2021, 8:24 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Fajny opis jest urządzenia bo jest zwrócenie uwagi na funckjonalności takie jak bezpieczeństwo w domu które możemy przystosować do własnych wymagań. Wykorzystanie kamerki obrotowej dzięki czemu możemy widzieć co się dzieje w domu w łatwy sposób. Wejdź sobie na stronę i przekonaj się sam https://ideatechnologie.com/category/operatorzy/ . Polecam tą recenzje bo jest rzetelna i bardzo w niej dużo informacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2022, 21:35 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Dobry zdalny monitoring wizyjny to taki, który pozwala na odbieranie obrazu na różnych urządzeniach, także poza siedzibą firmy. System kamer CCTV nie wymaga pracownika nadzorującego jego działanie. Kamery nagrywają obraz, co pozwala na późniejsze jego odtworzenie, jeśli będzie taka konieczność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2022, 10:34 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 gru 2021, 22:42
Posty: 13
bardzo dobry monitoring jest z Lanberga w zestawie jest 8 kamer . i sam możesz zainstalować


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group