Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 30 kwie 2024, 3:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 gru 2013, 18:01 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Wiemy, że wspomniane w temacie forum nie działa od listopada. Na facebookowym profilu swion.info 7 godzin temu ukazała się informacja Admina:

Oficjalna informacja dotycząca Forum.
Będzie udostępniona dziś w godzinach popołudniowych. Forum ruszy w takiej formie jak dotychczas w najbliższych dniach. Mam nadzieje , że większość z nas podyskutuje , sensownie i merytorycznie na temat dalszego istnienia naszego forum.


Ja nie wiem jak autor wyobraża sobie dyskusję na temat dalszego istnienia forum. O czym tu dyskutować? Forum ma istnieć, nie ma innej opcji! Jeżeli potrzebna jest jakakolwiek pomoc, to ja jestem gotowa jej się podjąć. Trzeba tylko poinformować, w czym problem!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2013, 18:32 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2013, 20:02
Posty: 285
Lokalizacja: Świętochłowice
Również z wielką niecierpliwością czekam na informację co z naszym forum.

Z tego co udało mi się dowiedzieć forum ma wrócić do życia pod domeną swiony.info.pl, która została zarejestrowana w dniu dzisiejszym tj. 11.12.2013r. Domena swiony.info z przyczyn mi niewiadomych zmieniła właściciela.

Ze starego forum coś podobno udało się odzyskać, część nie. Podobno uratowano bazę czyli posty. Nie zachowały się z kolei podobno pliki czyli np. grafika. Więcej szczegółów nie znam. Słyszałem tylko o jakimś wirtualnym włamaniu czy coś takiego.

Mam nadzieję, że dziś poznamy szczegóły.

_________________
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2013, 19:34 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
No to fatalnie :o Przecież grafika to też zdjęcia? A one stanowiły największą wartość tego forum!

Domena na pewno nie zmieniła na razie właściciela. Kto miałby ją kupić niby? Aczkolwiek wygląda na to, że jest wystawiona na aukcji http://www.namejet.com/Pages/Auctions/B ... wiony.info
Do zakończenia licytacji na ten moment jest 6 dni i 9 godzin. Minimalna oferta to 69 USD. Trzeba być zweryfikowanym oferentem, aby przystąpić do licytacji.

Jest też dodatkowa informacja w języku angielskim:
This domain name has expired. If you are the registered name holder and would like to renew this domain name, please go to your domain name service provider’s website for renewal instructions. If you cannot locate the renewal instructions on your domain name service provider’s website, please contact your domain name service provider for assistance. If you do not recall who your domain name service provider is or need assistance in locating its website, you may use this tool for assistance.

co w tłumaczeniu automatycznym brzmi mniej więcej tak:

Ta nazwa domeny wygasła. Jeżeli jesteś zarejestrowanym właścicielem nazwy i chciałbyś odnowić tę nazwę domeny, należy przejść do strony internetowej usługodawcy do instrukcji odnawiania. Jeśli nie możesz znaleźć instrukcji odnowienia na stronie internetowej usługodawcy, skontaktuj się z usługodawcą w celu uzyskania pomocy. Jeśli nie pamiętam, który to usługodawca lub potrzebujesz pomocy w zlokalizowaniu swojej strony internetowej, możesz użyć tego narzędzia w celu uzyskania pomocy (słowa This tool - tego narzędzia są aktywnym linkiem)

No nie wiem jaki z tego wyciągnąć wniosek...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2013, 19:57 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2013, 20:02
Posty: 285
Lokalizacja: Świętochłowice
Więcej informacji także pod tym adresem:
http://whois.domaintools.com/swiony.info

_________________
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 19:24 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 gru 2013, 19:13
Posty: 1844
Jo tam już jest za stary na te klocki lego :oops: hostingi, domeny itp mie przerastają bo nigdy mi to do niczego nie było potrzebne.Teraz dopiero zacząłem czytać co to? i jak się to je? :D
Szkoda, że w takich okolicznościach :(
Co do zdjęć to dobrze ,że póki co moje dyski -wszystkie i te w kręgosłupie są sprawne :)
Doba płynie za dobą a forum pod wskazanymi adresami jak nie działa tak nie działa :(
Potrzebny mi kardiolog abo skrzinka czegoś mocniejszego ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 19:35 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
A masz konto na Facebooku? Bo tam kolejne nowości na profilu FORUM SWIONY (Adam taki utworzył kiedyś):

Muszę usunąć wszystkie hasła i zablokować wszystkie konta , udostępnię stronę na której każdy chętny będzie poda login i adres email do aktywacji konta. Podam adres gg, skype aby wmiarę uprościć tą procedure.
Lubię to! · · Udostępnij · 3 · 2 godz. temu ·

Najpopularniejsze komentarze


FORUM SWIONY od jakiegoś czasu zauważyłem dziwną aktywność kont które nic nie robiły od paru lat , potem nagle statystyki zgłupialy , dostalem dziwne maile z pogróżkami w języku angielskim. Na forum nic nie było widać. Potem wyparowały mi moje hasła (mój błąd bo się czasem powielały) , teraz analizując logi już wiem o co chodzi , ale nie wiem które konto było trefne , no i nieszcześny skrypt forum , jak coś rozbudujesz po swojemu to potem aktualizacja do nowej wersji to masakra. Mam pomysł jak to ogranąć tylko oczekuję pomocy od forumowiczów. Myślę , że dobrze się stało , powinno być większe zaangażowanie. Widać , że nielicznym zależy na tym forum co mnie cieszy. Forum nigdy nie będzie komercyjne , sami sobie damy radę i myślę że większoć pomoże to ogarnąć.
Lubię to! · Odpowiedz · 2 godz. temu


Bartłomiej Roter A co się stało z domeną? Bo jest w licytacji.
Lubię to! · około godziny temu



Bartłomiej Roter Ale co się stało?
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 2 godz. temu


Też niestety zielona jestem z tego wszystkiego :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 19:47 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 gru 2013, 19:13
Posty: 1844
Jak wczesnie już pisałem na wszystkim się nie można znać ale jak się nie chciało pomocników ( nie miało się do nikogo zufania z tych użytkowników , którzy znali temat) to tak się to musiało skończyć :( Co ja mogę teraz pomóc? i jaką mam gwarancję ,ze to się nie powtórzy? Póki co to dla mnie jest ściema :( Pańskie oko konia tuczy a ja jakoś nie widziałem admina ostanimi czasy na forum :(
Nie raczył odpowiadać a cóż dopiero interweniować na pojawiające się na portalu nieprawidłowości :(
Dla mnie to jest niepoważne traktowanie użytkowników i nie przyjmuję tych tłumaczeń admina :(
Tam ostatnimi czasy spamowali z wszystkich stron świata ale jak się było głuchym na problem to sorry.
Trzeba było dac wcześniej znać a nie teraz płakać jak się mleko rozlało :(
Powiedziałem Howg :)
PS:
Dobrze ,że mnie na FB nie ma :)
Jestem niezmiernie szczęśliwy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 20:07 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Też mogę napisać, że dla mnie to jedno wielkie rozczarowanie. To, że nas na forum od jakiegoś czasu było niewiele, to nie znaczy, że ktoś miał za nas podejmować decyzję o eutanazji. Całkowicie zgadzam się z tym co piszesz.

A dalej, to wydaje mi się, że powstanie całkiem nowe forum, do którego mamy zgłaszać nasze stare nicki i hasła. Jednak żadnej historii tam nie będzie, wszystko trzeba będzie tworzyć od nowa. Jeżeli tak będzie, to ja pod taką administracją niczego od nowa tworzyć nie zamierzam. To już wolę zostać tutaj, o ile w ogóle coś jeszcze mi się chce robić na jakimkolwiek miejskim forum :cry:

PS. Ja też nie mam konta na FB :mrgreen: Podglądam z konta małżonka :) Tak jak on tu podgląda z mojego :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2013, 7:52 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Na razie zero nowych wiadomości :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2013, 9:46 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 gru 2013, 19:13
Posty: 1844
serena pisze:
Na razie zero nowych wiadomości :(

jakoś nie spodziewałem się innych wiadomości :oops:
Teraz pewnie nie ma prądu na Zgodzie :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group