Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 2:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 kwie 2015, 13:15 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2013, 20:02
Posty: 285
Lokalizacja: Świętochłowice
Startujemy z głosowaniem w konkursie Podwórko NIVEA.
W 40 lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów, Nivea ufunduje piękne place zabaw. Dlatego liczymy na wszystkich mieszkańców Świętochłowic (i nie tylko) - głosujmy na NASZE ŚWIĘTOCHŁOWICE.
W naszym mieście zostało zgłoszone miejsce zlokalizowane przy boisku szkolnym SP1. Boisko jest ogólnodostępne i cieszy się dużym zainteresowaniem dzieciaków i młodzieży. Wszyscy chętnie i aktywnie z niego korzystają. Zadbajmy więc o to, aby również młodsze dzieci mogły tu ciekawie spędzać czas.
Dlatego UDOSTĘPNIAJCIE i GŁOSUJCIE CODZIENNIE - każdy Wasz głos jest na wagę zwycięstwa.
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE.
http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko

_________________
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 13:03 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2013, 11:03
Posty: 76
Lokalizacja: Chorzów
Witejcie Somsiady! ;)

mam troszkę nietypowe pytanie do Was, Świętochłowiczan. Czy Wasz Urząd Miasta w jakikolwiek sposób przyłączył się do rozpropagowania akcji Nivei? czy są jakieś ogłoszenia, plakaty, banery w mieście? rozsyłane smsy do mieszkańców? jakaś akcja na facebooku? czy Wasz wspaniały wynik to jedynie efekt tego, że tak fajnie potraficie się zmobilizować i głosować?

u nas niestety klapa na całej linii... w stutysięcznym mieście głosuje codziennie ledwie 200 osób, ale za to wszyscy już wiedzą, czyja to jest wina... :(

jeśli możecie, odpowiedzcie mi, jak to u Was z tym jest

pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was kciuki, bo do "40" jeszcze ciut Wam brakuje, ale wierzę w Was! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 14:34 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 05 lut 2014, 15:30
Posty: 37
Ewa pisze:
czyja to jest wina... :(


kotala?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 15:21 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2013, 11:03
Posty: 76
Lokalizacja: Chorzów
taaa.... generalnie "władz miasta" i UM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 16:31 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 05 lut 2014, 15:30
Posty: 37
Ewa pisze:
taaa.... generalnie "władz miasta" i UM

On "niszczy i zamyka" Chorzów który podzieli losy Bytomia :( ,Az dziw ze wybrano go ponownie i to w pierwszej turze :roll:.Porównując go do Kopla to różnica jest kolosalna oczywiście na korzyść Kopla ponieważ w tamtych bądź co bądź lepszych czasach handlu nie było żadnego problemu o cos poprosić czy zalatawić/dogadać sie z UM/Kopel a Kotala zamyka drzwi z zasadą: "Jak się nie podoba to wynocha"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 17:08 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2013, 11:03
Posty: 76
Lokalizacja: Chorzów
Boszzzz.... ale Ty bzdury piszesz :D

no ale nic, szanuję Twoje zdanie, bo każdy ma do niego prawo :) moje jest takie, że jeszcze się nie urodził szkodnik, który będzie w stanie dorównać szkodom, jakie przez 20 lat poczynił dla naszego miasta Kopel!
pewnie, że Kotala nie jest ideałem, ale przynajmniej Chorzów zaczyna się rozwijac i wyglądać, a nie tylko likwidować, jak to za Kopla było. A poza tym nie wiem, co Ty akurat załatwiałeś w UM, że Cię Kotala "wywalił", ale to własnie za Kopla nie mogliśmy się doprosić o spotkania, a już o konsultacjach społecznych w ogóle nie było mowy! (w przeciwieństwie do Kotali)

sorry za ten off top, Basta ;) jakby co, to wywal ten mój post - ale w dalszym ciągu czekam na odpowiedź na moje pytania, bo bardzo mnie to nurtuje, dzięki z góry :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 17:25 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 05 lut 2014, 15:30
Posty: 37
Ewa pisze:
ale przynajmniej Chorzów zaczyna się rozwijac i wyglądać,


LOL czy Ty jesteś swiadom ile mniej wiecej na przestrzeni ostatnich kilku lat pozamykało się różnych działalności gospodarczych różnego rodzaju w Chorzowie min z powodu wysokich czynszów bez możliwości negocjowania obniżki w lokalach UM?
Czy mam wypisac? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 17:37 
Offline
Użytkownik
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2013, 11:03
Posty: 76
Lokalizacja: Chorzów
nie, zupełnie nie jestem świadom ;)
i nie mam pojęcia, co się dzieje w Chorzowie, znam te wszystkie nowiny tylko z opowiadań znajomych :P

(ale to jest forum Świony, jak chcesz pisać o Chorzowie, to może idź na forum Chorzowa, ja nie chcę tu robić śmietnika, więc więcej już na ten temat nie napiszę)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 17:56 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 05 lut 2014, 15:30
Posty: 37
Tak oczywiście Chorzów się rozwija, ma najlepsze czasy, tętni życiem w weekendy nie ma gdzie palca włożyć :lol: kupcy się bija o lokale niczym do SCC a lukratywne miejsca pracy jak min w Prologis sa jak wygrane losy na loterii :D
Ewa nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkach(Cwajka i Biadacz mysle odpadaja :) ) ani gdzie pracujesz ale to jak piszesz o Chorzowie to raczej subiektywna opinia .
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 18:10 
Offline
Młodszy Administrator
Młodszy Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2013, 17:41
Posty: 2209
Lokalizacja: Zgoda
Myślę, że zostańmy już lepiej przy Nivei :mrgreen:

Ewa, ja myślę, że to raczej akcja aktywizowana oddolnie. Piaśniki wywalczyły dla szkoły nr 1 remont łazienek i na fali sukcesu poszły w podwórka Nivea. Urząd ma raczej inne problemy na głowie, choć może o czymś nie wiem. W Piaśnikach i okolicy mieszkają ludzie stosunkowo młodzi, chce im się coś robić, są aktywni. To nawet widać w piaśnickim kościele. A jak się chce, to można :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group