Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 07 maja 2024, 21:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 maja 2018, 22:22 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 23 paź 2017, 21:33
Posty: 9
hej,

od początku czerwca tego roku zamierzam działać samodzielnie na swojej jednoosobowej działalności gospodarczej - udało mi się umówić z szefem, że dostanę podwyżkę, ale rezygnuję z umowy o pracę i dostanę wszystko to co on dotąd za mnie płacił (dla mnie to ogromna podwyżka). Wiadomo jednak, że jak wystawię fakturę, to ja dostaję brutto i muszę wszystko rozliczyć i oddać to tu to tam i zaksięgować. Faktury pewnie będę miał tylko od tego pracodawcy, więc w sumie jedna. A jak pytam księgowe to ceny zaczynają się od 100 złotych netto :/ Alternatywą jest posiadanie księgowości przy rachunku bankowym - nie jest to osobna księgowa, ale całość liczy system, więc zakładam że jest ok. No i jest sporo tańsze bo nawet jak się spojrzy w ich cenniki: https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-pelna/regulaminy-i-cenniki - to źle nie wygląda i będę oszczędzał połowę. Jakie macie swoje doświadczenia z pierwszymi miesiącami działalności gospodarczej - żywa księgowa była Wam potrzebna do tego, żeby określić co Wam wolno a co nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2020, 16:00 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 17 lip 2019, 10:56
Posty: 92
Jeśli chcesz mieć profesjonalną firmę do rozliczania twojej działalności to polecam księgowa olsztyn . Takie biuro księgowe z Warszawy zapewnie naprawdę waracje bezpieczeństwa, pomoga oni w wyborze kosztów i dodatkowo są na bieżąco z przepisami i dają znać tobie jako klient co w przepisach się zmienia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2021, 8:43 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:19
Posty: 42
Szukając księgowej do małej działalności warto zaoferować jej możliwość korzystania w pracy z oprogramowania do faktur, które ułatwi jej pracę i zabezpieczy dane na polskim serwerze. Takie oprogramowanie oferuje firma Melpe, która usprawnia działanie każdej firmie, poprzez szybsze fakturowanie i bezpieczniejsze fakturowanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2021, 21:05 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2020, 8:30
Posty: 58
A z innej beczki... Co z wyposażeniem do firmy? Gdzie opłaca się kupić? Chodzi mi głównie o automatykę przemysłową. Ja przykładowo znalazłam między innymi firmę https://desto.pl/produkt/elektrozawory-do-wody-czystej/ , która oferuje elektrozawór do wody i inne artykuły. A wy znacie jakieś inne jeszcze produkty przemysłowe?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2022, 21:57 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 11 gru 2021, 22:42
Posty: 13
Nie wiem czy nadal potrzebna jest wam księgowa , ale polecę wam firmę z którą ja współpracuję już od dłuższego czasu a mianowicie https://ksiegowiwroclaw.pl/. Zajmują sie cała naszą księgowością


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2024, 15:08 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 12 lis 2023, 21:43
Posty: 38
A wiecie jak ułatwić sobie księgowość? W sensie jej prowadzenie... Zobaczcie przykładowo na oprogramowanie https://atomerp.pl/moduly/finanse-ksiegowosc , ponieważ wygląda obiecująco. Zresztą czytałam na jego temat wiele pozytywnych opinii. Wydaje mi się, że tam możecie znaleźć odpowiednie wsparcie dla swojej firmy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group