Świętochłowice - Forum bez polityki

Apolityczne forum miłośników historii i kultury Śląska i Świętochłowic
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2023, 19:55 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 25 lut 2023, 11:15
Posty: 5
Nowy samochód znaczy taki z salonu jak rozumiem. Niestey jeszcze mnie nie stac jak na razie kupiłam 3 latka opl z niskim przebiegiem w mm cars, i nie odbiega za bardzo temu z salonu, czyste wnetrze bardzo zadbany od pierwszego właścieciela jak dla mnie petarda za rozsadne pieniądze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2024, 13:17 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 16 lut 2018, 17:09
Posty: 9
Wszystko będzie zależało od naszej podejścia do sprawy zakupu samochodu. W dłuższej perspektywie najlepszym wyborem będzie samochód nowy. A to za sprawą stanu technicznego jaki znamy od samego początku. Wtedy mamy pewność co do bezpieczeństwa podczas jazdy, nawet w najtrudniejszych warunkach. Nowe samochody są także wyposażone w wiele systemów kontrolowania trakcji co pozwoli na uniknięcie błędów podczas jazdy. Patrząc na oferty takich marek jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/kredytSMARTSTART%20 to możemy także skorzystać z atrakcyjnego finansowania całego zakupu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2024, 20:14 
Offline
Użytkownik
Użytkownik

Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:35
Posty: 7
Uważam ze nie ważne czy kupujemy nowy czy używany samochód. Zawsze musimy pamiętać, aby był zadbany i sprawny. Trzeba kupowac odpowiednie kosmetyki do mycia i pielęgnacji auta https://showcarshine.pl/ wtedy będzie nam dłużej służyło. Poza tym zadbane auto, zawsze łatwiej można sprzedać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group